Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso už prekes
Užsakyti dabar Tęsti apsipirkimą

Prekių pristatymas

Pateikus užsakymą iki 12 val. prekes Jums pristatysime jau kitą darbo dieną Lietuvos teritorijoje. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes –  kreipkitės, rašydami el.paštu: klientams@fzone.lt arba skambinkite telefonu:+370 5 232 0447 (darbo valandomis I-V 10.00-18:00 val..).

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų, dėl prekės išorinių pažeidimų, nagrinėjimą.

Pristatymo būdai:

  •        Kurjerio pagalba su DPD. Užsakytos prekės bus pristatytos iki Jūsų namų ar darbovietės durų! Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.
  •        Į OMNIVA paštomatus. Tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu.
    SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.paštu adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.
    Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.paštu gavimo dienos Jums patogu metu.
    Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą.Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta mums.
  •        Į Kuršių Neriją prisatymas gali užtrukti iki 4-5d.d – siunčiame Lietuvos paštu.


Pristatymo kainos:

Pristatymas Lietuvoje pristatant per DPD kurjerį - 2,90 €

Pristatymas Lietuvoje pristatant į OMNIVA paštomatus - 1,90 €

Pristatymas ES šalyse:
Užsakant prekes į užsienio šalis, prieš vykdydami apmokėjimą susisiekite su mumis dėl siuntimo išlaidų bei siuntimo terminų el,paštu klientams@dozefashion.lt arba tel.: 861262256.

Iškilus klausimams galite kreiptis: 

Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų – skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77.

Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 5 232 0447 arba el. paštu klientams@fzone.lt.


Meniu