Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso už prekes
Užsakyti dabar Tęsti apsipirkimą

El. parduotuvės taisyklės

I. Bendrosios nuostatos

 1.      Fashion Zone internetinės parduotuvės (toliau - Parduotuvė) taisyklės (toliau - Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą Fashion Zone Parduotuvėje.
 2.      Fashion Zone turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu (nurodomos prie užsakymo).
 3.      Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Fashion Zone Parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo pritarimą Taisyklėms paspausdamas „SUTINKU“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo elektroniniu būdu Fashion Zone, priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.
 4.      Fashion Zone atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

II. Privatumo politika

 1.      Klientui pageidaujant gauti Fashion Zone informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
 2.       Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito svetainėje metu, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal svetainei arba elementui. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai svetainėje skirti:

o   Užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą

o   Užtikrinti prekių krepšelio funkcionalumą

o   Priminti apie patikusias prekes

o   Rinkti puslapio lankymo statistiką

Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“.

Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.

 1.      Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. Fashion Zone patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Fashion Zone įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Fashion Zone partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu.Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 2.      Klientas, užsiregistruodamas Fashion Zone Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Fashion Zone Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Fashion Zone atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
 3.      Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Fashion Zone Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
 4.      Fashion Zone patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

III. Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos

 1.      Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
 2.      Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Fashion Zone patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
 3.      Toliau Klientas turi pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo Fashion Zone Parduotuvėje būdų (plačiau – IV Taisyklių skyriuje).
 4.      Paskutiniame lange sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinkantys jo pageidavimus. Klientas turi galimybę pataisyti klaidingus duomenis prieš išsiunčiant užsakymą Fashion Zone. Klientui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol jis pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Fashion Zone Parduotuvės Taisyklėmis. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Klientas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis.
 5.      Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Fashion Zone. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Fashion Zone. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Kliento ir Fashion Zone yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Fashion Zone gauna patvirtinimą iš Kliento pasirinkto banko (kai pasirenkamas apmokėjimas per internetinę bankininkystę) apie atsiskaitymą už pristatytas prekes; kai atsiskaitoma banko pavedimu, sutartis laikoma vykdytina, kai gaunamas Kliento mokėjimas; kai atsiskaitoma grynaisiais arba kortele pristačius prekes– sutartis laikoma vykdytina nuo to momento, kai klientas patvirtina savo užsakymą Fashion Zone Parduotuvėje.
 6.      Klientui pateikus užsakymą, Fashion Zone sistema automatiškai atsiunčia Klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei Kliento pateikti duomenys.
 7.      Kliento pateiktas užsakymas saugomas Fashion Zone duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.
 8.      Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.
 9.      Sutartis sudaroma ir vykdoma nacionaline kalba.

IV. Garantijos ir prekių kainų nustatymas

 1.      Kiekvienos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės Parduotuvėje.
 2.      Fashion Zone nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės, nurodytos Parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.
 3.      Klientas sutinka, jog, jam elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme.
 4.      Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos oficialia valstybine valiuta su PVM.
 5.      Fashion Zone parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai telefonu arba el.paštu:klientams@fzone.lt , o šis įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Fashion Zone ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Fashion Zone per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti Lietuvos Respublikos Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.
 6.      Fashion Zone įsipareigojimai prekių atžvilgiu:

6.2. Fashion Zone įsipareigoja perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus.

6.3. Fashion Zone įsipareigoja pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį. Fashion Zone neatsako tais atvejais, kai perduotų prekių kiekis, nėra tikslus dėl to, jog Klientas neteisingai nurodė duomenis užsakyme, pateiktame Fashion Zone.

6.4. Fashion Zone visais atvejais pateikia Klientui prekių asortimentą, atitinkantį Užsakyme numatytus kriterijus.

6.6. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

V. Apmokėjimo tvarka ir terminai

 1.      Klientas atsiskaito už savo užsakytas prekes vienu iš Fashion Zone Parduotuvėje nurodytų būdų: Per El. bankininkystę – apmokate per savo e-banko sistemą, tarpininkaujant www.paysera.lt.
 2.      Mokėti grynais arba kortele DPD kurjeriui pristatymo metu.
 3.      Banko pavedimu – už prekes sumokate gavę išankstinę sąskaitą el. paštu po užsakymo įvykdymo.
 4.    VI. Prekių grąžinimas
 • Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“, taisyklių numatyta tvarka.
 • Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.
 • Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu klientams@fzone.lt , nurodydamas, pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį.
 • Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus. Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Grąžinant kokybiškas netikusias prekes, ar norit jas pakeisti kitomis prekėmis būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti pirkimą patvirtinančius duomenis (užsakymo numerį, sąskaitą faktūrą), bei užpildyti grąžnimo dokumentą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti naudodamas savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis adresu UAB ZORE Žirmūnų g. 147, Vilnius LT-09127. Prieš siunčiant grąžinamas prekes, būtina apie tai informuoti Pardavėjąel.paštu klientams@fzone.lt arba tel.: 861262256.

VII. Prekių pristatymas

Prekes Jums pristatysime per 1 – 4 darbo dienas Lietuvos teritorijoje. Pateikus užsakymą iki 12 val., pristatymo galite tikėtis jau kitą darbo dieną. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes –  kreipkitės, rašydami el.paštu: klientams@fzone.lt arba skambinkite telefonu: +370 612 62256 (darbo valandomis I-V 10.00-18:00 val..).

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų, dėl prekės išorinių pažeidimų, nagrinėjimą.

Pristatymo būdai:

 • Kurjerio pagalba su DPD. Užsakytos prekės bus pristatytos iki Jūsų namų ar darbovietės durų! Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.
 • Į OMNIVA paštomatus. Tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu.
  SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.
  Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogu metu.
  Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą.Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta mums.
 • Į Kuršių Neriją prisatymas gali užtrukti iki 4-5d.d – siunčiame Lietuvos paštu.


Pristatymo kainos:

Pristatymas Lietuvoje pristatant per DPD kurjerį - 2,90 €

Pristatymas Lietuvoje pristatant į OMNIVA paštomatus - 1,90 €

Pristatymas ES šalyse:
Užsakant prekes į užsienio šalis, prieš vykdydami apmokėjimą susisiekite su mumis dėl siuntimo išlaidų bei siuntimo terminų el,paštu klientams@dozefashion.lt arba tel.: 861262256.

Iškilus klausimams galite kreiptis: 

Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų – skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77.

Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 612 62256  arba el. paštu klientams@fzone.lt.

VIII. Kitos nuostatos

 1.      Visi pranešimai Fashion Zone turi būti teikiami elektroniniu paštu klientų aptarnavimo skyriui (kontaktų ieškoti Parduotuvės skiltyje „Kontaktai“).
 2.      Sutartis tarp Kliento ir Fashion Zone sudaroma ir vykdoma valstybine kalba.

Meniu