Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso už prekes
Užsakyti dabar Tęsti apsipirkimą

Prekių grąžinimas ir keitimas

Grąžinimas ir garantijos

  •        Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“, taisyklių numatyta tvarka.
  •        Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.
  •        Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu klientams@fzone.lt , nurodydamas, pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį.
  •        Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus. Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Grąžinant kokybiškas netikusias prekes, ar norit jas pakeisti kitomis prekėmis būtina laikytis šių sąlygų:

  •        grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  •        prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  •        prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  •        grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  •        grąžinant prekę būtina pateikti pirkimą patvirtinančius duomenis (užsakymo numerį, sąskaitą faktūrą), bei užpildyti grąžnimo dokumentą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti naudodamas savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis adresu UAB ZORE Žirmūnų g. 147, Vilnius LT-09127. Prieš siunčiant grąžinamas prekes, būtina apie tai informuoti Pardavėją el. paštu klientams@fzone.lt arba tel.: 861262256.


Meniu